Budując nowy dom lub remontując swoje mieszkanie musimy dokonać kilku ważnych wyborów.

Remonty generalne przeprowadza się zazwyczaj raz na kilkanaście lat, więc to co wybierzemy musi być praktyczne i trwałe.

Podłogi to bardzo ważny element każdego mieszkania, wiele od nich zależy, nadają charakter całemu wnętrzu. Jeszcze kilkanaście lat temu dobrem luksusowym były parkiety, ten kto mógł pozwolić sobie na takie podłogi uchodził za bardzo majętnego człowieka, dawne parkiety odbiegały trochę jakością i wzornictwem od tego co możemy dziś znaleźć w naszych sklepach. Jeżeli takie drewniane podłogi są dobrze położone, jeśli je fachowo zakonserwujemy i będziemy je należycie pielęgnować to będą nam służyły przez wiele lat.

Strefa Architektów

Created with                                                                                             

Internettechnologies
Internettechnologies

Nasza firma Szlif-Parkiet to podłogi z klasą – oferujemy naszym klientom kompleksowe i profesjonalne usługi parkieciarskie. Katowice i Częstochowa to główny obszar naszej działalności, ale jesteśmy również dostępni w całym województwie śląskim, opolskim i małopolskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji!

 

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – oferujemy przede wszystkim usługi parkieciarskie takie, jak: cyklinowanie, układanie, malowanie parkietów, paneli, podłóg barlineckich, podłóg na legarach, legarów oraz tarasów, a także renowacje schodów, olejowanie i montaż cokołów i listew przypodłogowych.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie prowadzić usługi bezpyłowo, szybko i solidnie. Nasi specjaliści są przygotowani na Państwa pytania i odpowiedzą na nie wyczerpująco, a także przedstawią wstępną wycenę.

 

Szlif-Parkiet – usługi parkieciarskie –  Częstochowa, Katowice – zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej oferty!

 

Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie szlif-parkiet.pl  są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

PRODUCENCI LAKIERÓW

PRODUKTY DREWNIANE

PRODUCENCI

KONTAKT

  • Mozajka dębowa
  • Deska olejowana
  • Deska podłogowa
  • Parkiet dębowy
  • Chapel Parket
  • NORDfloors
  • Finishparkiet
  • Mapei

 

Tel (+48) 53 495 83 19


Tel (+48) 88 329 85 54


szlifparkiet@gmail.com

                                                                                   © 2016 Szlif-Parkiet Podłogi z klasą.Wszystkie prawa zastrzeżone.

Szlif-Parkiet Logo

ul.Północna 8 42-360  Poraj  / +(48) 53 495 83 19 / +(48) 88 329 8554